0723923221
 

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

אדם יכול לבטא את עצמו בהרבה מאוד דרכים. הדרך הבנאלית והנפוצה ביותר היא הדרך הווקאלית שבה ניתן לומר את כל שעולה. הדרך השמורה ליצירתיים מבינכם היא דרכה של האמנות אשר מאפשרת הבעת כל העולה על רוחכם בדרך מקורית ואינטימית. מכללת ביטוי כשמה כן היא, מאפשרת ללמוד לבטא את עצמכם בדרך יצירתית ושונה. שיטת חינוך ייחודית מפיה של ד"ר בלה נוביצקי מאפשר את הפעלת המקום בדרך מיוחדת.

העולם צמא לאמנות
מכללת ביטוי הוקמה בשנת 2000 על מנת לתת ביטוי אמנותי לעולם בו אנו חיים. ד"ר בלה נוביצקי הקימה בסטודיו קטן בהרצליה את הקורסים הראשונים באמנות. חזון המקום הוא לאפשר באמצעות הידע שנצבר לאורך השנים ליצור צורות ביטוי שונות ומגוונות. עולם בו האמנות, העיצוב והיצירה הוא נחלת הכלל, מאפשר גישה חיובית ונכונה להקמת קבוצות לימוד שמבטאות באמצעות היצירה את מה שהם רוצים לומר.

ביקוש רב להתבטא
מכללת הבוטיק ביטוי מציע הוואי לימודי מיוחד ואינטימי. כל הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות בסטודיו קטן וצנוע. רוב האנשים המגיעים מודעים לחשיבות ולצורך בביטוי יצירתי, והמספרים מדברים בעד עצמם כשחדר הסטודיו נהיה צפוף מעת לעת. השיטה אותה פיתחה במיוחד ד"ר נוביצקי הועברה בשנים הראשונות על ידה בתוכנית הלימוד במכללה ואפשרה להכשיר את כל התלמידים הלומדים בדרך המיוחדת שפיתחה.

חינוך מפה לאוזן
התלמידים הראשונים של ד"ר בלה נוביצקי אפשר לומר כי מצאו בסטודיו את ביתם השני. גם אחרי שסיימו את לימודיהם הם המשיכו להגיע לסטודיו. עד מהרה הפכו למורים במקום שהפך להיות מכללה גדולה ומקצועית. כיום השיטה של ד"ר נוביצקי מועברת במסלול לימוד במכללה על ידי התלמידים שהפכו לאמנים מצטיינים ולמורים במכללה. ביטוי כמכללת בוטיק מציע לימודים גבוהים בתחומי העיצוב והאמנות. בניהולה המסור של ד"ר נוביצקי נשמר צביון המקום ששם דגש ליצור אווירה אינטימית ומיוחדת כפי שהייתה נהוגה בהתחלה. מבחינת כל צוות המקום המתכון להצלחה הוא יחס אישי, ייחודי, חם ומקבל. מטרתה העיקרית של המכללה היא להוציא מהלומדים בה את הביטוי היצירתי שבהם. הניסיון מוכיח כי בכל אחד טמון הצד היצירתי וצריך רק לקלף את השכבות עד שמגיעים לשם.