0723923221
 

מכללת גליל מערבי- מדריכי אמנויות בקהילה

מכללת גליל מערבי- מדריכי אמנויות בקהילה

עשייה אומנותית היא דרך חיים והיא באה לידי ביטוי בהרבה מאוד אופנים. המטרה בביצוע מייצג אמנות היא להביע משהו אישי ואינטימי. השימוש ביצירה היא לצורך פיתוח יכולות רגשיות, קוגניטיביות וויזואליות. המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה עבורכם קורס מדריכי אמנויות בקהילה. מדובר בקורס מרתק מאוד ומעניין שבסופו ניתנת עבורכם הזכות הבלעדית להשפיע על העצמה אישית שמוענקת באמצעות הדרכה.

מטרה מקדשת
קורס מדריכי אמנות בקהילה הוא מסלול לימוד מרתק ומגוון ביותר. המטרה הסופית שלו הוא להכשיר מדריכים שיעבירו הלאה לקהלים שונים ומגוונים את נושאי האמנות. סיום המגמה יעניק לסטודנטים הכשרה לקבלת יכולת הדרכה מול קהלים שונים ומגוונים. תכנית הלימוד מאפשרת מתן כל הכלים הדרושים ליישום כל היכולות הנרכשות באופן עצמאי, עבור כל בוגר המעוניין לקדם את עצמו בהדרכת אמנות.

נושאי לימוד נרחבים
מכללת גליל מערבי מעניקה לסטודנטים נושאי לימוד נרחבים להעמקת תחום מדריכי אמנויות בקהילה. הקורס מתחיל בנושא יסודות העיצוב וממשיך בחומר לימוד מעשי ועיוני כפיסול בחמר ובנייר, רישום וציור אקדמי וציורי קיר, תולדות האמנות והעיצוב, צילום דידקטיקה, טכניקות מעורבות ומתוחכמות ליצירת דו ותלת ממד, טכניקות הדפס ולבסוף התמחות חיצונית. הנושאים נוצרו אחרי מחשבה עמוקה מצד הצוות וכדי להבטיח להקיף את כל הנושאים הקשורים להדרכת אמנויות בקהילה.

קהל יעד אופציונלי
כל אחד יודע באיזשהו שלב בחיים באיזה תחום הכי טוב לו לעסוק ומה יעניק לו את ההצלחה המקסימלית. מי שאמנות נמצאת בדמו ירצה ודאי למקד את עצמו באחד מהתחומים הקשורים לה. על כן, מצאו במכללת גליל מערבי להפעיל את הקורס למען כל אותם שוחרי אמנות. קהל היעד הם אותם אנשים שרוצים להעביר את מקצוע האמנות הלאה לקהלים נוספים בעלי כישרון. בנוסף, הקורס מיועד גם לאותם אנשים הרוצים בפיתוח עסק עצמאי בתחום האמנות. הקורס מפתח את היכולות של האמנים ונותן להם כלים למקסם את כישרונם ולהעבירו הלאה. עסק עצמאי מאפשר לקיחת כל הכלים שנלמדו בקורס והבאתם לכדי הבעה אמנותית ביצירות שונות. היצירות מבטאות את מה שהאמן מעוניין לחשוף בפני הציבור הרחב וזה מה שיביא עבורו סיפוק בסופו של דבר.