0723923221
 

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

תמיד ראיתם בעצמכם אמנים שיכולים להתברג בשורה אחת עם לא מעט מפורסמים. כעת ניתנת עבורכם האופציה לממש את הפוטנציאל הטמון בכם וללמוד במקום שהוא מספר אחד עבור אמנים. תחום האמנות הפלסטית, הוידיאו והקולנוע בהישג ידכם, בואו ללמוד אותו בבית הספר לאומנות – המדרשה, במכללה האקדמית בית ברל.

מסורת עתירת שנים
מוזמנים להתחיל את הדרך האמנותית שלכם באחד מהמקומות האיכותיים והטובים שיש בישראל. המדרשה לאומנות במכללת בית ברל הוקמה במטרה להכשיר אמנים בתחומי אמנות פלסטית, וידיאו וקולנוע. המוסד הוא מוביל בארץ ונשען על מסורת בת שנים רבות. דורות רבים של אמנים מלמדים במדרשה ושומרים על רוח המקום, בשילוב הטמעה רצופה של דרישות חדשות הקיימות בשוק, מגמות ותפיסות עכשוויות שנשענות על רוח הזמן.

צוות עתיר ניסיון
כשהולכים ללמוד את מקצוע האמנות השאיפה היא למצוא את הצוות האיכותי ביותר, שיעניק את הכלים הטובים בדרך להצלחה. במדרשה בבית ברל תמצאו את האמנים מהטובים שיש בארץ. עיקר פעילותם של האמנים המלמדים במדרשה נמצא בתערוכות מעבר לים. יתאפשר לכם ליהנות מתפיסות שונות ומגוונות המייצגות את רוח המדרשה. התפיסות השונות הכרחיות לייצור דו שיח טוב ומלא אשר יעמת בין הדעות השונות ויפתח את הראש עבור הסטודנטים. בצורה זו ניתן יהיה לפתח ביקורת עצמית ובכך לבסס דרך אומנותית אישית.

הסטודנט במרכז
כל סטודנט שמגיע ללמוד אומנות זיהה או שזיהו אצלו כישרון מולד להיות אמן. במדרשה בבית ברל דואגים להכשיר את הסטודנט בצורה חכמה ויסודית בכלים שיפתחו את היצירתיות שכבר קיימת בו. כאן הסטודנט יזכה למפגש יוצא דופן בין העיסוק באמנות לחינוך לאמנות, שמחייב אותו להגדיר עמדה ותפיסה אישית ביחס לאמנות ולתרבות ככלל.

המדרשה כמרכז תרבות
המורים שמלמדים במדרכה בבית ברל נמנים אם אותם בוגרים אשר סיימו את לימודיהם בהצלחה רבה. הם עוזרים לבית הספר לבסס את עצמו כמרכז תרבות. הבוגרים שמשמשים כמורים נמנים עם האמנים הבולטים ביותר בישראל, והם אחראים לעיצוב תמורות חשובות בתחום האמנות והתרבות. הדבר מאפשר להכשיר דור חדש של אמנים באמצעות המורים שמביאים מניסיונם העשיר.