0723923221
 

שנקר

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף. בואו להיחשף לתחום המבוקש והמיוחד ביותר בישראל, תחום העיצוב. מגוון אפשרויות קיימות עבורכם במוסד אקדמי מהמפורסמים בישראל – שנקר. בואו לקבל את הזריקה שתתניע עבורכם את הצעד הראשוני לעבר היעד הנכסף.

כל מה שרציתם לדעת
אתם מוזמנים ללמוד את תחום העיצוב בדרך הטובה והאיכותית ביותר שיש. שנקר הוא מוסד אקדמי ותיק ומוביל המפוקח על ידי המועצה להשכלה גבוהה. הוא נוסד בשנת 1970 במטרה לענות על הצורך של התעשייה הישראלית, להכשרה אקדמית של כוח אדם לתעשיות מתקדמות ומתן שירותים פיתוח ומחקר. המוסד האקדמי שנקר שומר במשך השנים על קשר הדוק בין שתי פקולטות: הפקולטה להנדסה והפקולטה לעיצוב. הסטודנטים נחשפים לתכנים משתי הפקולטות בזכות פרויקטים משותפים, אך חשוב לדעת שלכל אחת יש צביון משלה.

ליהנות כל הדרך למקצוע ההנדסה
מקצוע ההנדסה הוא מבוקש ומיוחד זה שנים רבות. הפקולטה להנדסה בשנקר מציעה לכם ללמוד את התחום באמצעות מסלול מיוחד מהמובילים שיש היום. הפקולטה מכילה 5 מחלקות המאפשרות קבלת תואר בוגר במדעים. המחלקות המוצעות הן הנדסה כימית , הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה, הנדסה תעשייה וניהול והנדסת פלסטיקה. האחרונה מעניקה ללומדים בה אפשרות לקבלת תואר שני. כל מחלקה מציעה מסלול לימוד בפני עצמו שמאפשר בחירה בין שלל העולמות במקצוע ההנדסה.

לחייך כל הדרך ללימוד עיצוב
בשביל ללמוד עיצוב רצוי להיות בעלי תשוקה עזה לתחום, רק כך יהיה ניתן לשלב הצלחה בלימודים עם הצלחה בפיתוח קריירה בתחום. בפקולטה ללימוד עיצוב בשנקר קיימות שש מחלקות המעניקות למסיימים תואר בוגר בעיצוב. המחלקות בפקולטה הן: תקשורת חזותית, עיצוב טקסטיל, עיצוב פנים מבנה וסביבה, עיצוב תכשיטים, עיצוב תעשייתי והמחלקה לעיצוב אופנה, שנחשבת עובדתית לאחת מהטובות בעולם. מחלקה חדשה והשביעית במספר נוספה בשנת 2008 לפקולטה והיא המחלקה לאומנות רב תחומית. המחלקה מציעה תכנית לימוד מיוחדת המעניקה תואר בוגר באומנויות. בנוסף, לימודי ההמשך מאפשרים לימוד לתואר שני בעיצוב במסלול עיצוב אופנה, טקסטיל, תכשיטים ואביזרים שניתן ללמוד אותו עם או בלי תזה.