0723923221
 

אודות

אתר Art studies מוגש לכם ע"י מאסטרפיס- רשת מקיפה של אתרי אמנות. באתר Art studies תמצאו את כל מסלולי הלימוד של מקצועות האמנות במקום אחד. מאסטרפיס כרשת המתמחה בכל הקשור לאומנות חרטה על דגלה את קידום נושא לימודי האמנות כדרך מרכזית לפיתוח האמנות והתרבות בישראל. האתר מזמין כל אחד ואחת לגלות את מגוון מסלולי הלימוד השונים בתחום האמנות.

טעימה קטנה מכל דבר
צילום, ציור, רישום, הדפס ועוד מגוון ממקצועות האמנות מחכים לכם בArt studies . מקצועות אלו נלמדים במוסדות שונים ומגוונים המציעות מסלול שלם בדרך להגשמת החלום שלכם. באתר תוכלו ללמוד על כל מוסד ולגבש החלטה היכן ללמוד. בואו לטעום מהכול תוך גיבוש ההצעה הנכונה לכם. הגשמת חלומכם תלוי בבחירה נכונה כשלב מכריע וחשוב במיוחד המשפיע על עתידכם. ניתן לקרוא באתר על כל מוסד ועל כל תחום וכך לדעת לאיזה כיוון כדאי ללכת. באתר ניתן ללמוד היטב אודות מוסדות הלימוד השונים ומסלולי הלימוד ולשאוב מידע מפורט אודות כל תחומי האמנות בישראל.

תחום האמנות מתחת לאף
תחום האמנות הנו תחום נחשק במיוחד עבור כל אותם אנשים שרוצים להוציא את הכישרון שלהם החוצה. כעת החלום שלכם עומד להתגשם ואפילו במהירות. מגוון הצעות ייחודיות ללמידת המקצועות המבוקשים ממתינים במיוחד עבורכם מעל דפי האתר. מאסטרפיס היא רשת המכסה כל פרט מתחום האומנות ומאפשרת לקבל את כל הידע הדרוש החל מהצעד הראשון כאמן. באתר Art studies מלווים אתכם מתחילת הדרך- מלימודים שבהם מתחילים ללמוד את התחום, דרך אתרים ייעודיים וייחודיים לאמנות ועד לגלריות והשראות בעיסוק בתחום בשדה המקצועי.

ללמוד מהמומחים
באתר Art studies תוכלו לבחור בעצמכם ממי אתם רוצים ללמוד את המקצוע האהוב עליכם. מקצועות האומנות מעולם לא היו קרובים כל כך לכדי מימוש. מיטב המומחים באתרנו מחכים לקרתכם. מהיום כל המידע על מסלולי לימוד בתחומי האמנות השונים נמצא בכתובת אחת - אתר art studies - האתר שלכם.