0723923221
 

בתי ספר לאמנות בתל אביב

תל אביב ואזור המרכז מציעים את המגוון הרחב ביותר של בתי ספר לאמנות בארץ. החל מתארים אקדמאיים עיוניים במוסדות הגדולים, ועד תארים מעשיים באמנות רב תחומית, קורסים חוויתיים וסדנאות אמן בבתי ספר קטנים ומחלקות שפתוחות לקהל הרחב במגוון קורסי חוץ. 
 
בתל אביב מגוון האפשרויות הוא אדיר, וכל אחד יכול למצוא בקלות מסלול לימודים שמתאים לו. למעוניינים בלימודים עיוניים כגון תולדות האמנות או אוצרות ניתן ללמוד באוניברסיטת תל אביב או בסמינר הקיבוצים. מי שרוצה להיכנס לתחום האמנות כאמן פעיל ומחפש את הכלים הדרושים להצלחה, יוכל לפנות למחלקה לאומנות בשנקר שמהווה את בית הספר הגדול ביותר לאמנות במרכז. מקומות מצוינים נוספים לאמנות מעשית הם המדרשה, סמינר הקיבוצים מכון אבני ומנשר. ישנם גם בתי ספר קטנים יותר המציעים קורסים ממוקדים בתחומי עניין שונים כגון בית הספר "התחנה" במרכז תל אביב.
 
לכל מוסד יש את האופי שלו, ואת הדגשים שבהם הוא מתמקד. חשוב לבחור מוסד שמתאים לתפיסת עולמכם, ויאפשר לכם את ההתמקצעות המעמיקה ביותר בתחום בו אתם מעוניינים. לצד המחלקות הוותיקות והמוכרות, ישנן מחלקות צעירות שלעיתים זהו דווקא יתרון משמעותי. חשוב לבדוק לעומק, ולאחר שתבחרו כל שנותר לכם זה להתתחיל להתפתח, ליצרו ולהנות.

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים