0723923221
 

לימודי תעודה בצילום

לימודי תעודה בצילום יקנו לכם התמקצעות מעמיקה ואפשרות לבוא עם מירב הכלים, הידע והטכניקות אל שוק העבודה התחרותי. כיום צילום הנו תחום שמשגשג בשדה האמנות כמו גם בשדה העיתונאות, המדיה, הפרסום, השיווק, האופנה ועוד. לימודי תעודה בצילום יקנו לכם מקצוע פרקטי לחיים, מבלי לוותר לרגע על יצירתיות, דינאמיות, מקוריות והבעתיות.

במסגרת לימודי תעודה בצילום תלמדו את יסודות הצילום, ולאחר מכן תשכללו את הטכניקה הקיימת בד בבד עם הרחבת אופקים ורכישת שפה צילומית אישית שלכם. תלמדו תחילה על מנגנוני ופונקציות הצילום השונות. תלמדו איך למדוד אור ומה השפעתו, לצד יצירת קומפוזיות מדויקות והיכולת להעביר רעיון ולהביע בצורה מוצלחת את מה שברצונכם לבטא. בהמשך תצללו לשלל התמחויות כגון צילום מוצר, צילום ספורט, צילום מאקרו, צילום דיוקנאות, צילומי רחוב, נוף וכן הלאה.

כיום לימודי תעודה בצילום מוצעים במגוון מוסדות, החל ממוסדות גדולים ומוכרים כגון מוסררה, מכון אבני ובית הספר אלון קירה, ועד למוסדות קטנים יותר שלרוב הלימודים בהם נמשכים פחות מארבע שנים, ומתאימים יותר לאנשים שרוצים לרכוש ידע מסוים בצילום. כל מי שרוצה להעמיק בתחום זה יוכל למצוא מסלול לימודים שיתאים לו, וכל שנשאר לכם זה לבחור ולהתחיל להתפתח ולהנות.