0723923221
 

סדנאות וחוגי אמנות לילדים

ילדים רבים מוצאים הנאה בצורות שונות של משחק, יצירה וחקירה של דמיונם האישי. סדנאות אמנות וחוגים לילדים נוצרו כדי לענות על צורך זה בדיוק.  חוגי אמנות מתאימים לכל הילדים, ומלבד ההנאה המתקבלת, זו דרך נהדרת לרכוש כישורים שילכו איתם לכל החיים. בחוגי האמנות מפתחים יכולות חברתיות, עבודה בצוות, התחשבות בזולת, עזרה לזולת, פיתוח היצירתיות והדמיון, ראייה מרחבית, רוכשים שפה של צבעים וצורות ועוד כישורים רבים.
 
ישנם סדנאות וחוגים המוצעים לילדים מגיל הגן ועד לחטיבה. כל חוגי הילדים מחולקים לפי שכבות גיל, ובכל שכבה מתואמים תכנים שמתאימים לגיל המדובר. תחילה העבודה היא בחומרים יותר רכים ובחיבורים פשוטים, ובהמשך מגוון החומרים והטכניקות גדל, כמו גם משך העבודה ותוצאותייה.
 
הדבר החשוב ביותר בחוגי ילדים זה שהילד ישמח לבוא, יסתקרן ויהנה במהלך השיעור. חשוב להיות קשובים לילד ולוודא שהוא מרגיש בנח במקום בוא הוא נמצא, ושאכן הסטודיו ידידותי והמורה נעים הליכות. ניתן למצוא חוגים רבים ברחבי הארץ, והמגוון הנפלא רק הולך וגדל. בין אם ילדיכם אוהב לצייר, לפסל, לאייר, ליצור אנימציה, קומיקס או לצלם - כיום ניתן למצוא כל חוג בקרבת אזור המגורים.
 
 לנוחיותכם, רשימת סדנאות וחוגי אמנות לילדים בתחומיי האמנות השונים: