0723923221
 

קורסים וסדנאות אמנות

ככל שתרבות הפנאי מתפתחת מצד אחד, ואנשים מתחילים לחוות געגועים לפשטות של פעם מצד שני, וליצירה של דברים רגועים, תהליכיים, אישיים ובמו ידיהם - אין זה פלא  שמספר הקורסים והסדנאות גדל משנה לשנה. כיום המבחר הוא עצום, ובכל תחום מוצעים מספר שיטות וסגנונות יצירה. יתרון נוסף של הריבוי הוא הנגישות- יותר לא צריך להרחיק לכת כדי למצוא את מבוקשכם, הכל במרחק דקות מהבית.

הסדנאות והקורסים המוצעים בתחומיי האמנות הם רבים ומגוונים. החל מעולם האמנות הקלאסי, שכולל את תחומי הציור, הרישום והפיסול ועד לצילום סטילס, ווידאו, הדפס ופרפורמנס. לכל קורס יש את האופי שלו, ובכל סדנא יש כלים שונים, דגשים שונים, ידע שונה וחשיבה אחרת. חשוב למצוא חלל יצירה בו אתם מרגישים בנח, ומרגישים שהמורה שמלמד אתכם קולט את הדקויות של האופן בו אתם יוצרים. רק מורה כזה יוכל לפתח אתכם לשלב הבא, ולהנחות אתכם לעבר המטרות שאתם שואפים להשיג.
 
בקורסים ובסדנאות אין קיצורי דרך, וכמו בכל תחום אחר - ההתמדה היא המפתח. בעת העתיקה אמנים למדו שנים רבות עד שבכלל הורשו להיקרא אמנים. כיום אנו בזמנים פתוחים ומאפשרים, ומושג האמנות התפתח לקונספט מעבר לרק טכניקה. אך לב ההתפתחות נותר כשהיה- וככל שתלמדו יותר, תגוונו את מוריכם ותרכשו יותר ידע, כך תצליחו יותר.
 
לנוחיותכם, רשימת הקורסים בתחומי האמנות השונים:

מכללת אנימאיה

בואו להכיר את תחום העתיד החם ביותר כיום בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים

מכללת רמת גן- ביה"ס לעיצוב, אמנות ומדיה בשיתוף ארטי

כל מי שחולם להיות מעצב בישראל מביא אתו כמות עצומה של כישרון והמון מוטיבציה.

לפרטים נוספים

ג'ון ברייס – קורס עיצוב גרפי

העולם הגרפי הפך זה מכבר להיות דרך חיים בעולמנו.

לפרטים נוספים

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים