0723923221
 

סדנאות וחוגי פיסול

בסדנאות פיסול תחוו מגוון רב של חומרים, טכניקות עבודה, וגישות שונות ליצירה. תפתחו את ההבנה המרחבית שלכם, ותלמדו ליצור פסלים שמביעים במדיוק את מה שיש לכם להגיד. פיסול הינו תחום נרחב שכולל סגנונות רבים, וכל אדם שמתעניין בתחום זה יכל למצוא את הנישה שמתאימה לו.
 
ישנם סדנאות פיסול רבות שמוצעות ברחבי הארץ, ואחת הדרכים המומלצות לבחור סדנא היא לפי החומר שמושך אתכם. בפיסול ניתן לעבוד בכל חומר אפשרי, והרשימה המוצעת כוללת מתכות שונות, חמר, עץ, הטבעות סיליקון, חומרים תעשייתים שונים כגון פלסטיק, קלקר וכולי. סדנאת פיסול איכותית תהא סדנא שתעשיר אתכם במגוון הטכניקות השונות של יצירת קונסטרוקציה, מעטפת ומרקם, ולא תזניח גם את הצד העיוני שקיים בפיסול- כגון ניתוח עבודות של אמנים מוכרים, ביקורת על פסלים עכשוויים, והנגשה של גישות שונות ליצירה.
 
לפני שאתם בוחרים סדנא דעו שיש סגנונות פיסול רבים מהן ניתן לבחור. החל מפיסול ריאליסטי קלאסי בו תלמדו למדוד במדויק וליצור פרופורציות נכונות, ועד לפיסול מודרני מחומרים ממוחזרים, קומפוזיציות חופשיות וגישות אלטרנטיביות מרתקות. בכל סדנא שתבחרו העיקר זה שיהיה לכם נח ליצור, שתרגישו שאתם מתפתחים אמנותית ושיהיה לכם כייף לבוא.

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים