0723923221
 

קורס / לימודי עיצוב

לימודי עיצוב מתאימים לאנשים יצירתיים שנמשכים לעולם האסטתיקה והפונקציונליות. לימודי עיצוב הינם תחום נרחב שכולל מסלולי לימוד מגוונים. החל מלימודי עיצוב פנים וסביבה, ועד עיצוב תעשייתי, עיצוב טקסטיל, עיצוב תפאורה, עיצוב אופנה, עיצוב גראפי, עיצוב חלונות ראווה והרשימה עוד ארוכה. מעצב, מאייר? באוניברסיטה לאמנויות יש את הקורסים הטובים ביותר לעיצוב משחקים בעולם, ותוכלו לקחת את הכישורים שלכם לשלב הבא עם קורס פוטושופ מחיר טוב ומבטיח של Magnum-Opus.
 
במסגרת לימודי העיצוב תרכשו כלים וטכניקות שיכשירו אתכם להתמודד עם האתגרים שהמאה ה21 מציבה בפניי מעצבים צעירים. תלמדו לרשום, לשרטט, להשתמש בתוכנות מחשב מתקדמות, לבנות מודלים, לפסל ולצלם. לצד הפן הטכני תפתחו גם את ההבנה המרחבית שלכם בכל מה שקשור לתרבויות  מקומיות ובין לאומיות, תלמדו איך ארגונים עובדים, איך מוציאים לשוק מוצר ותלמדו  לפתח רעיון ולענות על צרכיי המשתמשים בצורה אופטימלית.
 
לימודי עיצוב יקנו לכם הרבה מעבר לכלים מקצועיים -הניסיון שנצבר במהלך הלימודים יאפשר לכם לפתח שפה אישית, ולצעוד בבטחה אל שוק העבודה. לימודי עיצוב דורשים יצירתיות רבה, וחדשנות חומרית וקונספטואלית, והשקעה רבה- ובהתאם לכך  מאפשרים בניית קריירה רחבה, דינאמית ומהנה, לצד הכנסה גבוהה ביחס לתחומי אמנויות אחרים. המשבר הבריאותי שפוקד את העולם בשנה האחרונה גם לשינוי משמעותי בתחום הלימודים באופן כללי ויצירת קורס אונליין הפכה למטרה החשובה ביותר של כל מכללה.
 
כיום ניתן ללמוד עיצוב בדרכים רבות. החל מקורסים יעודיים לתחומים ממוקדים, ועד ללימודי תעודה מעמיקים, או ללימודי תואר אקדמאי בעיצוב שמקנים את מסגרת הלימודים הרחבה ביותר מהאספקט העיוני. ישנם המוסדות המוכרים כגון שנקר, בצלאל ומכללת HIT בהם ניתן  למצוא מסלולי לימוד מגוונים בתחומיי העיצוב, עם תת התמחויות שונות לפי תחום עניינכם. למי שרוצה ללמוד תחום ממוקד במספר חודשים בודדים,  ולרכוש את מיטב הכלים המקצועיים, יכל ללמוד באחת המכללות הקטנות יותר והמעולות  כגון סטודיו 6B .
 
 
מצא את לימודי העיצוב הקרובים לביתך:
 
ייתכן ותתעניינו גם ב:
 
 

המכללה האקדמית אונו- קורס עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר היום.

לפרטים נוספים

מכללת הבית – עיצוב ושרטוט לצורך עיצוב פנים

אם בראש העדיפויות שלכם למקצוע נמצא תחום עיצוב הפנים, אז בואו ללמוד אותו במקום המוביל בישראל.

לפרטים נוספים

האקריו – עיצוב גרפי

הרבה פעמים אנו מוצאים את עצמנו נחשפים לפרסומות מול אתרי אינטרנט ודפי עיתון, כששלל רעיונות לעיצוב לוגואים חדשים לחברות מעסיקים את מוחנו.

לפרטים נוספים

מכללת רמת גן- ביה"ס לעיצוב, אמנות ומדיה בשיתוף ארטי

כל מי שחולם להיות מעצב בישראל מביא אתו כמות עצומה של כישרון והמון מוטיבציה.

לפרטים נוספים

ג'ון ברייס – קורס עיצוב גרפי

העולם הגרפי הפך זה מכבר להיות דרך חיים בעולמנו.

לפרטים נוספים

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים