0723923221
 

קורס / לימודי ציור אינטואיטיבי

מושג האמנות כיום רחב מבכל תקופה אחרת בהיסטוריה האנושית,  ועובדה זו מולידה סגנונות ציור חדשים. ציור מופשט וציור אינטואיטיבי הנם סגנונות חופשיים, יצירתיים  ומהנים. כל אחד יכל ליצור ולהביע בתחומים אלו  כיוון שהקו המנחה הוא הבעה אישית, שמובלת על ידי חקירה עצמית וסביבתית.
 
ציור אינטואיטיבי מסתמך על האינטואיציה הפנימית שיש לכל אדם בעולמנו החזותי. כך היחס בין קו כתם וגוון נלמד בדרך חופשית, מאפשרת ונעימה. בתחום זה הלמידה נובעת מתוך התנסות מעשית בחומרי הציור השונים, ובסוף תהליך היצירה מתקבלות עבודות יחודיות, דינאמיות ואיכותיות. ציור מופשט כולל בתוכו ציור איטואיטיבי אך הוא רחב יותר. בתוך ציור מופשט ישנם תת תחומים נוספים שניתן ללמוד כגון מופשט גיאומטרי, מופשט אקספרסיוניסטי וכן הלאה.
 
כיום ניתן ללמוד ציור מופשט וציור אינטואיטיבי במספר רב של מקומות. ישנם מוסדות גדולים שמלמדים בהם מורים מוכרים בעלי ניסיון, ויש בתי ספר קטנים יותר בהם האווירה פחות פורמלית ויותר חופשית. ישנם גם חללי סטודיו פרטיים לקבוצות קטנות בהנחיה אישית ומקדמת. המגוון מאפשר לכל אדם שמתעניין בתחום למצוא את הדרך שנכונה לו ללמוד, להתפתח וליצור. כל שנשאר לכם זה לבחור מסלול לימודים ולהתחיל להנות.

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים