0723923221
 

לימודי צילום בירושלים

צילום הנו אחד מתחומי האמנות המשגשגים ביותר בשנים האחרונות, ובכל מקום ניתן לראות צילומים מרהיבים, בין אם בתחומי האמנות, העיצוב, העיתונות, האופנה וכולי. בהתאם, נפתחים מסלולי לימוד צילום רבים, ואין מקום מיוחד יותר מירושלים ללמוד בו. לצד האווירה התרבותית העשירה, ההתפתחויות הפוליטיות הסוערות והנוף התרבותי המגוון - ירושלים תהפוך את לימודי הצילום שלכם למסע בלתי נשכח.
 
בירושלים ישנם מוסדות רבים ואיכותיים ללימוד צילום. הבולטים שבהם זה בצלאל ובית הספר מוסררה. מוסדות אלה מציעים מסלולי לימוד כגון תואר ותעודה וניתן גם לקחת קורסים בודדים במסגרת קורסיי החוץ המומלצים שלהם. אפשרות נוספת היא ללמוד בכל אחד מהמוסדות הקטנים יותר שמציעים לימודי צילום. היתרון של מוסדות אלו זה היחס האישי והכיתות הקטנות שיוצרות אווירה חברית ומהנה. ניתן בנוסף ללמוד עם מורים פרטים. זו הדרך היעילה ומהירה ביותר ללמוד צילום כיוון שכל תשומת הלב מופנת אליכם ותקבלו הנחיה איכותית ומקצועית ע"י צלם מנוסה בתחום.
 
בכל מסלול לימודים בו תבחרו חשוב שתרגישו שאתם נמצאים בסביבה נעימה ומאפשרת. רק בסביבה כזו נח לשאול שאלות, להתעמק בדברים שלא הבנתם וליצור. כיום המגון הרחב מאפשר לכם למצוא בדויק את הקורס או מסלול הלימודים שמתאים לכם. כל שנותר לכם זה לבחור ולהיכנס לעולם המרתק, היצירתי והפרקטי של צילום.

מכללת אמונה – המכללה האקדמית לאומנויות וחינוך לבנות דתיות בלבד

באמנות כמו באמנות אין כמעט הבדלים בין דת גזע ומין.

לפרטים נוספים