0723923221
 

תואר ראשון באמנות

לימודי תואר ראשון באמנות יקנו לכם את מירב כלים הדרושים כדי להיכנס בצורה מעמיקה ומקצועית אל עולם האמנות. אמנם יהיה זה רק השלב הראשון- אך הוא החשוב מכל, ובלעדיו קשה מאוד לצרוך בצורה עצמאית את כל הידע, לפגוש בכל האמנים  ולהתפתח כיוצר פעיל בשדה האמנות הישראלי או העולמי.
 
לימודי תואר ראשון באמנות מתקיימים באחד ממוסדות האמנות המוכרים בארץ (שנקר, בצלאל, המדרשה וכולי) ונמשכים לרוב ארבע שנים במערכת שעות מלאה. בכל מוסד לימודים יש דגשים, התמחויות ומסלולים שונים, אך בכללי ניתן לומר שלימודי תואר ראשון באמנות מתחלקים לצד מעשי ולצד עיוני, כשמטרת כל אחד מהצדדים לפתח אתכם כיוצרים ביקורתיים ויצירתיים. בצד המעשי תלמדו מספר רב של סדנאות אומנות כגון: ציור, רישום, פיסול, צילום, ווידאו ארט, הדפס וכן הלאה. יתרונו הגדול של בית הספר לעומת למידה עצמאית זה שבבית הספר יש חללי סטודיו גדולים ליצירה, המאובזרים בכלי עבודה שונים- מכלי עבודה ידניים עד למדפסות ענק, מכשור הלחמה, חדרי חומצה להדפס וכן הלאה.
 
בצד העיוני לימודי תואר ראשון באמנות מקנים את כל הבסיס העיוני שצריך לדעת- מה ההבדל בין זרמי האומנות השונים? מדוע כל זרם התפתח? איך אנו חווים אמנות כיום לעומת תקופות קלאסיות? מה ההקשרים הסביבתיים המרכיבים עבודה פוליטית? מי היו קבוצות האמנים המוכרות ובמה השפיעו על שדה האמנות? ועוד שאלות רבות...
 
לצד שאלות אלו המעמיקות בהיסטוריה של האמנות, ישנם פעילויות שוטפות רבות ומגוונות שמטרתן להעשיר את עולמו התרבותי והמחשבתי של הסטודנט. החל מסיורי גלריות, סדנאות של אמנים מחו"ל, קורסים שונים לפיתוח חשיבה ביקורתית, ועד שיתופי פעולה עם מוסדות בחול, חילופי סטודנטים, ומגוון רחב ועשיר של הרצאות, קורסים וסמינרים.
מכל הסיבות הללו, תואר ראשון באמנות באחד המוסדות המוכרים בארץ, הינו הדרך המבטיחה ביותר לקבל את מירב הכלים והידע, לייצר בסיס מקצועי איתן, ולסלול את הדרך להצלחה בעולם האמנות
 
לנוחיותכם, רשימת התארים הראשונים במסלולי האמנות השונים:

קווים- בית הספר למקצועות העיצוב

אמנים בנשמה מוזמנים ללמוד במקום שיעזור לכם לעשות מזה כסף.

לפרטים נוספים

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

תמיד ראיתם בעצמכם אמנים שיכולים להתברג בשורה אחת עם לא מעט מפורסמים.

לפרטים נוספים