0723923221
 

תואר שני באמנות

לימודי תואר שני באמנות מקנים התעמקות בתחום האמנות ומאפשרים פתיחת דלת מקצועית לתפקידים שונים בשדה זה.  ישנם מספר רב של מסלולי לימוד תחת הכותרת "לימודי תואר שני באמנות" -  ניתן ללמוד תואר באמנות רב תחומית, תואר עיוני בתולדות האמנות, תואר בלימודי אוצרות, תואר בחינוך ואמנות, תואר בלימודי אמנות וצילום ועוד.

לימודי תואר שני בתולדות האמנות ניתן ללמוד באחת מהאוניברסיטאות המובילות כגון  אוניברסיטת תל אביב או האוניברסיטה העברית. בתואר שני בתולדות האמנות תתעמקו בסקירת תקופות אמנותיות- מהתקופה הקדומה ועד אמנות מודרנית, תבינו בצורה רחבה יותר את מגרש המשחקים האמנותי ואת תפקידם של הזרמים השונים, ההשפעות שלהם, אמנות בארצות המערב והאסלם, וכמובן גם את התפתחות האמנות הישראלית וכיווניה כיום.

לימודי תרפיה באמנות ניתן ללמוד במספר מכללות כגון סמינר הקיבוצים או בית ברל. בתואר זה תוכשרו כמטפלים מוסמכים, בגישה שונה יצירתית וחווייתית יותר מאסכולת הטיפול הקונבנציונלית. תלמדו תחומים כגון אמנות חזותית, פסיכודרמה ותנועה, ובעזרת כלים אלו וידע רב משדה הפיסוכלוגיה  תוכלו לטפל באחרים.

אוצרות ניתן ללמוד במספר מוסדות, כגון אוניברסיטת חיפה או סמינר הקיבוצים. אוצרות מתאימה לכל מי שהוא בעל הכשרה אמנותית או תרבותית קודמת, ועולם התערוכות קרוב לליבו. בלימודי אוצרות תפתחו חשיבה ביקורתית וראייה תרבותית רחבה, לצד הבנה של היבטים תיאורטיים ומעשיים בתחום זה.

תואר באמנות רב תחומית, הינו תואר מעשי המכשיר ומפתח אמנים להתעמק בשדה האמנות. בתואר זה תפתחו את השפה האישית שלכם ע"י עבודת סטודיו פרטנית, לצד לימודים עיוניים, דיונים קבוצתיים, סדנאות אמן מגוונות, הרצאות אורח, סיורים ועוד תכנים רבים ועשירים.

לסיכום, מעבר להיותו תואר מרתק ומאתגר, תואר שני באמנות הינו בסיס רחב למגוון רב של עבודות, אופציה לתארים מתקדמים אף יותר והנאה מובטחת. לכל מוסד יש את ההתמחות שלו, וחשוב להתעמק במסלולים השונים בכדי למצוא את התואר המתאים לכם ביותר.

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

תמיד ראיתם בעצמכם אמנים שיכולים להתברג בשורה אחת עם לא מעט מפורסמים.

לפרטים נוספים