0723923221
 

לימודי צילום

בעת הדיגיטלית צילום נהפך לחלק שגור בנוף המערבי. ריבוי הצילומים בפרסומות סביבנו, ברשתות החברתיות, בעיתונות ובאמנות- נהפך לשפה מרתקת שמתפתחת לכיוונים חדשים מידי יום.
 
לימודי צילום נפתחים בקורסיי מתחילים, ולאחר שאתם שולטים בטכניקה ישנם קורסי המשך רבים ומגוונים.  בקורסי הבסיס תלמדו איך לתפעל את המצלמה- תכירו את המנגנונים השונים ומה המשמעות של הזזת כל מדד. תלמדו איך למדוד אור, איך לעבוד עם תאורה, ומה ההבדל בין צילומי סטודיו, אופנה, עיתונות ספורט ועוד.  לצד הלמידה המעשית תתעמקו בצד הקונספטואלי של התחום-  החל מסקירה היסטורית של הצילום ובחינת עבודות של צלמים מוכרים, ועד להיכרות והתעמקות בגישות הצילום השונות.
 
ניתן ללמוד צילום במסגרת של קורס ממוקד בתחום שמעניין אתכם (למשל צילומי נוף, או צילומי פורטרטים), או שניתן ללמוד לימודי תעודה שיקנו לכם ידע ובסיס רחב יותר. לימודי תעודה לרוב נמשכים בן שנה לשלוש שנים ונלמדים במספר רב של מכללות ברחבי הארץ. הדרך המהירה ביותר הנה ללמוד עם מורה פרטי, שעוקב אחר התפתחותכם ומאפשר מענה מיידי לכל בעיה. אופציה נוספת היא ללמוד צילום במסגרת תואר ראשון באמנות רב תחומית. במסגרת זו תלמדו צילום לצד מקצועות אמנות נוספים כגון ציור, רישום, פיסול והדפס. בנוסף להתעמקות הרחבה יותר, במסלול זה תרוויחו פתיחת דלת לעולם האקדמיה- דבר שיאפשר לכם לימודים מתקדמים בהמשך אם תרצו. 
 
 
מצא את לימודי הצילום שקרובים אליך:

ביטוי- מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

מכללת ביטוי הוקמה בשנת 2000 על מנת לתת ביטוי אמנותי לעולם בו אנו חיים.

לפרטים נוספים

איפה לומדים אמנות?

העולם שלנו היה נראה אחרת אם היינו מבטאים את כל מה שאנחנו רוצים לומר באמצעות המילים בלבד.

לפרטים נוספים

ארט ספוט – המרכז לצילום בדרום

בואו להכיר את המרכז המוביל לצילום באזור הדרום, ארט ספוט.

לפרטים נוספים

מכללת אמונה – המכללה האקדמית לאומנויות וחינוך לבנות דתיות בלבד

באמנות כמו באמנות אין כמעט הבדלים בין דת גזע ומין.

לפרטים נוספים

שנקר

לאנשים שרוצים להצליח בתחום העיצוב מוצע מסלול מיוחד בדרך אל היעד הנכסף.

לפרטים נוספים

בית הספר לאומנות – המדרשה – המכללה האקדמית בית ברל

תמיד ראיתם בעצמכם אמנים שיכולים להתברג בשורה אחת עם לא מעט מפורסמים.

לפרטים נוספים